Dodano 2020-08-04 10:04:53 przez Ryszard Dziekan
Dodano 2020-06-25 21:39:24 przez Ryszard Dziekan
Uczenie się jest rzeczą najszlachetniejszą nawet dla serca.
Sofokles

Drodzy Uczniowie i Uczennice,
rok szkolny 2019/2020 na pewno zapisze się na kartach historii jako czas, kiedy poznaliśmy w praktyce pojęcie zdalnego nauczania.
Dziękujemy Wam za pracę i zaangażowanie, doceniamy Wasze osiągnięcia i sukcesy, cieszymy się, że razem tworzymy wyjątkową szkołę, w której każdy z nas ma swoje miejsce.
Życzymy Wam spokojnych, bezpiecznych wakacji i pamiętajcie, że czekamy na Was we wrześniu.

Zespołu Szkół CKR w Nowosielcach

Dodano 2020-06-19 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Harmonogram egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie na sesję czerwiec 2020 r.

Wytyczne istotne dla zdających

Pobierz: wytyczne dla zdających

Wytyczne_istotne_dla_zdających.docx pobierz
Harmonogram_EPKZ_czerwiec_2020.docx pobierz
Dodano 2020-06-18 00:00:00 przez Ryszard Dziekan
Zgłoszenie do egzaminu na uprawnienia operatora kombajnu
zbożowego - czerwiec 2020 roku.

Do egzaminu mogą przystąpić uczniowie klasy 3 - technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik rolnik, oraz uczestnicy kursu kwalifikacyjnego KKZ sem. III i sem. I.

Chętni proszę są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia należy przesłać do 25-06-2020 roku.

Po zgłoszeniu, na adresy mailowe przesłana zostanie informacja o terminie i godzinie udostępnienia linku do testu egzaminacyjnego.

Andrzej Adamski
Dodano 2020-06-16 18:56:47 przez Ryszard Dziekan
Krajowe Dni Pola 2020 to unikalne w skali kraju wydarzenie, inspirowane chęcią prezentacji w jednym miejscu bogatej oferty firm zaopatrujących polskie rolnictwo w środki do produkcji polowej.
Są wspólnym przedsięwzięciem Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie (COBORU) oraz Polskiej Izby Nasiennej. Patronat i rozbudowany udział w wydarzeniu zadeklarował również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zapraszamy do udziału online w dniach 22-23.06.2020 r. od godz. 9.00 do 18.00. W ramach telekonferencji zaplanowano  debaty oraz cykle bloków tematycznych z udziałem wykładowców z instytutów naukowych, uczelni rolniczych, ekspertów i sponsorów Krajowych Dni Pola oraz specjalistów KPODR Minikowo.
Na internetowej stronie Ośrodka https://dnipola.kpodr.pl  znajduje się szereg materiałów do wykorzystania w czasie prowadzenia e-lekcji.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->