Dodano 2019-05-27 16:03:56 przez Agata Pastuszek
Obrazek
W dniu 24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie koło Kętrzyna odbyła się ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Smaki Wsi”. Do walki o statuetkę Złotej Patelni przystąpiło 18 szkolnych drużyn z całej Polski. Tematem zmagań tegorocznej edycji konkursu były „Podroby na polskim stole”.
Dodano 2019-05-27 15:37:14 przez Agata Pastuszek
Obrazek
14 maja 2019 r w ZS CKR w Nowosielcach odbył się konkursu gastronomiczny „Mini Chef Cook”. Tematem przewodnim zmagań uczestników były: „Tradycyjne smaki podkarpackiej kuchni –  Desery na Dworskim stole”. Konkurs współorganizowany był z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa – OT w Rzeszowie. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Ekologicznych „Polska Ekologia”. Konkurs był pod honorowym patronatem przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Dodano 2019-05-23 13:53:57 przez Agata Pastuszek
W dniu 21 maja 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się spotkanie wszystkich uczniów klas pierwszych ZS CKR w Nowosielcach z funkcjonariuszem Straży Miejskiej Miasta Sanoka.
Dodano 2019-05-14 14:14:41 przez Agata Pastuszek
Dnia 30. 04. 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zasobach i Źródłach Energii Odnawialnej. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele kształcący na kierunku Technik Urządzeń i Systemów Energii Odnawialnej, Krzysztof Skoczołek i Grzegorz Pińczuk.
Dodano 2019-05-14 14:11:29 przez Agata Pastuszek
Dnia 12 kwietnia 2019 roku odbył się II etap V Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. Olimpiada odbyła się pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, wzięło w niej udział 47 najlepszych uczestników wyłonionych w etapie szkolnym. Byli to uczniowie 15 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego, sanockiego, jasielskiego, krośnieńskiego, gorlickiego, strzyżowskiego oraz ropczycko-sędziszowskiego.

strony:

<- | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ->