JUBILEUSZ ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W NOWOSIELCACH
2017-10-01 17:28:04
Szanowni Absolwenci naszej Szkoły

W 2018 roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach będzie obchodzić swój Jubileusz, który stanie się okazją do spotkania Absolwentów.
Początki naszej Szkoły sięgają 1958 r., kiedy to powołano Roczną Szkołę Rolniczą I stopnia, ale jeszcze przed tym wydarzeniem w latach 1945-1951 działała w Nowosielcach Roczna Szkoła Przysposobienia Rolniczego o charakterze sezonowym. Zmieniały się nazwy placówki, zmieniały się prowadzące ją podmioty, ale zawsze z tym miejscem byli związani ludzie, którzy tworzyli historię Szkoły. Czas o nich przypomnieć i czas pokazać wszystkim Absolwentom, jaka jest współczesna Szkoła, którą ukończyli.

Dlatego spotkajmy się 16 czerwca 2018 r. w Nowosielcach, aby ożyły wspomnienia szkolnych lat i powróciła historia, którą wspólnie tworzyliśmy.
W imieniu społeczności szkolnej zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu, a także do włączenia się w organizacje przedsięwzięcia.
Na stronie internetowej Szkoły będziemy systematycznie zamieszczać informacje na temat Obchodów 60-lecia ZS CKR w Nowosielcach.

Osoby zainteresowane udziałem w Zjeździe Absolwentów prosimy o kontakt
jubileusz@zsckr-nowosielce.pl

Jednocześnie liczymy na Państwa wspomnienia, zdjęcia i historie, które są dla nas ważne.

Komitet Organizacyjny
Zjazdu Absolwentów