WYCIECZKA KLASY III LTP
2018-02-21 18:10:09
Uczniowie klasy III LTP wraz z wychowawcą i p. E. Kogut spędzili dzień 15 lutego na wycieczce w Krośnie. Pierwszym etapem klasowej eskapady była wizyta na lodowisku. Uczniowie, adekwatnie do swoich umiejętności, mogli popisać się jazdą na łyżwach. Szczególne brawa należą się odważnym sportowcom – nowicjuszom tej zimowej dyscypliny.
Przemarznięci do szpiku kości rozgrzaliśmy się degustując gorącą czekoladę w pijalni czekolady w pobliskiej Korczynie. Oprócz uczty dla ciała, mogliśmy podziwiać słodkie dzieła: figurki, eksponaty ruchome, a także największą w Polsce czekoladową fontannę.
„Zasłodzeni” udaliśmy się na ekspresowe zakupy, bo już za chwilę czekało nas zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła. A tam przepiękne ekspozycje, pokaz dmuchania szkła (w którym dwoje wycieczkowiczów aktywnie uczestniczyło) oraz zwiedzanie pracowni produkcji i zdobienia szkła.
Dziękujemy p. Dyrektorowi szkoły za udostępnienie autokaru, a naszemu wspaniałemu kierowcy za cierpliwość i wyrozumiałość podczas naszej eskapady.