PLASTYCZNE I FOTOGRAFICZNE TALENTY.
2019-12-09 20:50:00
W odstępie dwóch dni (2, 3 grudnia 2019 r.) młodzi, zdolni uczniowie ZSCKR w Nowosielcach mieli okazję wykazać się swoimi plastycznymi i fotograficznymi zdolnościami. 2 grudnia w „Sali Gobelinowej” Muzeum Historycznego w Sanoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „W niezwykłym świecie obrazów Zdzisława Beksińskiego w 90 rocznicę urodzin”. W kategorii szkół średnich drugie  miejsce w tym konkursie zajął Krystian Jędrzejec. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Strzałka i Szymon Bieleń.

Z kolei 3 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbył się wernisaż wystawy twórczości młodzieży naszej szkoły. Zaprezentowano 40 prac plastycznych i fotograficznych. Autorami obrazów, rysunków i prac fotograficznych są między innymi: Aleksandra Staszkiewicz, Kamila Naczas, Justyna Krupianik, Natalia Niemiec, Patrycja Nowicka, Agnieszka Strzałka, Anna Rychlicka, Krystian Jędrzejec, Maja Wołoszyn, Patrycja Fabian, Renata Dąbrowska.

Marek Cymerman