Wizyta św.Mikołaja w SOSW
2019-12-13 19:21:09
Każde dziecko z niecierpliwością czeka na początek grudnia, zastanawiając się, co też tym razem dostanie w prezencie. Ale czemu akurat do grudnia? Bo wtedy wypadają Mikołajki - tradycyjne święto ku czci świętego Mikołaja - biskupa Miry.

Nasza szkoła od 11 lat organizuje wspaniałą imprezę dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Sanoku.

Młodzież przygotowuje prezenty- pluszaki, słodycze ,owoce. Zbieramy je przez dwa miesiące –przygotowujemy upominki ,żeby w dzień Sw.Mikołaja  odwiedzić blisko 200 dzieci , uczniów SOSW w Sanoku.

Spotkanie z Mikołajem jest dla dzieci bardzo wyjątkową i uroczystą chwilą. Wspólnie śpiewamy kolędy ,składamy sobie świąteczne życzenia i biesiadujemy przy stole przygotowanym przez uczniów SOSW .

Serdeczne podziękowania dla:  wszystkich darczyńców, młodzieży przygotowującej i biorącej udział w imprezie, dyrekcji szkoły, za umożliwienie nam kontynuacji akcji,