Obrazek
W dniu 04. 01. 2018 roku w Zespole Szkół  nr 3 w Sanoku odbyła się liecealiada w piłce siatkowej chłopców z powiatu sanockiego. Do turnieju zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na 2 grupy: 3 i 4 drużynowe. Drużyna z Nowosielec znalazła się w grupie z: ZS nr 3, ZS nr 2, ZS nr 5.

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, zaprasza
uczniów klas III gimnazjów oraz uczniów klas VIII szkół podstawowych powiatu sanockiego
do udziału w  Regionalnym Konkursie „W zdrowym ciele zdrowy duch”,
który się odbędzie 30.01. 2019 roku.
Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest
ZDROWE, DAWNE TRADYCJE ŻYWIENIOWE”.
Bardzo proszę o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa zawartymi w  Regulaminie konkursu na stronie szkoły: www.zsckr-nowosielce.pl

Obrazek
W dniu 19 grudnia Katarzyna Giebułtowska uczennica trzeciej klasy Technikum Weterynarii uczestniczyła  w uroczystości wręczenia dyplomów stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.
Obrazek
W dniach 16-17 grudnia 2018 w Domu Kultury w Nowosielcach odbyła się Gminna Wystawa Bożonarodzeniowa, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły (kl.1 i 2 technikum architektury krajobrazu, przygotowując dekoracje na świąteczny stół, taras lub balkon.
Obrazek
W dniach 7-8 grudnia w Jasionce  odbył się XIII Europejski Konkurs Kulinarny EKOLOGIA 2018 zorganizowany przez Zespół Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.
Ho, Ho, Ho...!!!
data dodania: 2018-12-18