ZEBRANIA RODZICÓW
 21 listoada 2018r. (środa) o godzinie 1600 odbędzie się wywiadówka w klasach IV LTP, IV BTR, IV FTH, II BT, I LTH.

27 listopada 2018r. (wtorek) o godzinie 1600 odbędzie się wywiadówka w klasach IV PT, III BTR, III PT, III FTH, III LT, II LT, II PTR, II FTH, I PT, I FTB, I BB.

30 listopada 2018r. (czwartek) o godzinie 1600 odbędzie się wywiadówka w klasach II PT.

Dnia 25 września 2018r. (wtorek) o godzinie 1600 odbędzie się, w hali sportowej szkoły, zebranie rodziców uczniów klas I oraz IV.